ZAPISZ SIĘ

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Anita Leonowicz

Krzysiek Chamera

piątek

Krzysiek Chamera

poniedziałek / środa

Anita Leonowicz

wtorek

Nieszka Bogusławska

STREET DANCE

DZIECI I MŁODZIEŻ

 

Na zajęciach dla dzieci i młodzieży przekażemy Waszym pociechom podstawowe techniki styli street dance'owych, nauczymy słuchać i rozumieć muzykę, będziemy tworzyć formację, którą dzieci będą mogły prezentować podczas pokazów oraz zawodów. Nie zabraknie dobrej zabawy i integracji z rówieśnikami!

Zapraszamy dzieci wieku od  6 roku życia.

HIPHOP 30 + 

 

zajęcia taneczne przeznaczone dla dorosłych osób. Nastawione na ruch, zabawę i aktywne spędzenie czasu. Zajęcia taneczne prowadzone są na poziomie podstawowym, aby każdy mógł poznać tajniki tego stylu. Na zajęciach towarzyszy nam muzyka złotych czasów

 HipHopu i R'N'B. lat '90, '00,'10.

 Jeśli masz dość fitnessu, czy zumby, lubisz hiphopowe rytmy i chcesz poruszać się w inny sposób, niż dotychczas, te zajęcia są dla Ciebie!

HAPPY FEET
 

młodzieżowa zaawansowana 

grupa taneczna powstała w 2015 roku, prowadzona przez Anitę Leonowicz. Dziewczyny

 na co dzień trenują w Policach, specjalizują się w technice tanecznej waacking, czerpiąc 

inspiracje z innych formy tańca takich jak taniec współczesny, hiphop, house czy breakdance. Na swoim koncie posiadają już wiele sukcesów zdobywając najwyższe miejsca na ogólnopolskich zawodach tanecznych w kategoriach wiekowych 12-15 lat i +16 lat.

Jeśli masz doświadczenie taneczne i chcesz tańczyć w grupie turniejowej, zgłoś się do nas!

TANIEC WSPÓŁCZESNY
 

powstał  na przełomie XIX i XX wieku jako odłam baletu. Jego podstawy sięgają właśnie tańca klasycznego, jednak wyłamując się z jego sztywnych reguł. Taniec współczesny jest mieszaniną wielu form tańca, a w choreografii można czasem odnaleźć elementy akrobatyki. Duże znaczenie w tańcu współczesnym ma wyrażanie emocji, opowiadanie historii ruchem czy przekazywanie uczuć. Muzyka i forma nie ma tu ograniczeń. Jeśli kochasz ruch i chcesz poczuć swoje ciało od koniuszków palców po czubek głowy, to te zajęcia skierowane są właśnie do Ciebie.

Oferta dostępnych zajęć i styli tanecznych

czwartek

Wiktoria Kijewska

środa

Paweł Zielski

czwartek / piątek

Anita Leonowicz

poniedziałek / środa

Kasia Zalewska & Krzysiek Chamera

VOGUING


wywodzi się z kultur balowych Harlemu, a jego początek sięga lat 60, kiedy Afroamerykańskie środowiska LGBTQ+ opracowywały ruchy taneczne

inspirując się egipskimi 

hieroglifami oraz pozami modelek i modeli z magazynu Vogue. Ruchy ciała są kątowe, liniowe, sztywne, a performancu dodają ekstrawaganckie kostiumy i ruchy naśladujące nakładanie makijażu, czy układanie włosów. Jeśli lubisz muzykę elektroniczną, szukasz nowej formy ekspresji, inspirujesz się serialem "Pose", to Vogue jest dla Ciebie! 

 

HIPHOP

 

powstał w latach 70' na ulicach Nowego Yorku. Opierający swoje podstawy na tzw. tańcach imprezowych, czerpiący inspiracje z break dance'u oraz electric boogie. Tańczony jest do rapu i electro beatów. Na zajęciach nauczysz się kroków podstawowych oraz wykorzystywania ich podczas improwizacji oraz choreografii. Jeżeli lubisz poruszać się do hip-hop'u, te zajęcia skierowane są właśnie do Ciebie! Zapraszamy młodzież oraz dorosłych!

WAACKING
 

powstał w latach 70' w klubach w Los Angeles. Tańczony do największych i najpiękniejszych przebojów muzyki disco.  Charakteryzuje się dynamiczną pracą rąk, inspiruje się takimi stylami jak jazz, balet, tańce latynoskie oraz estetyką ruchu legendarnych postaci, takich jak Marilyn Monroe. Podczas zajęć poznasz podstawy

tego stylu, nauczysz się wykorzystywać je w trakcie improwizacji. Istotą waacking'u jest muzykalność, oryginalność i performance. Jeżeli uwielbiasz muzykę disco oraz dobrą zabawę, te zajęcia są skierowane właśnie do Ciebie!

HOUSE DANCE


styl tańca, który narodził się na przełomie lat '70/'80 w undergroundowych klubach Chicago i Nowego Jorku, swoje podstawy opiera na łączeniu i wpływach różnych styli tańca m.in. hip-hop, toprock, stepowanie, tańce latynoskie oraz afrykańskie, jazz czy capoeira. Popularność zdobywał jako "social dance" na silnie rozwijającej się scenie klubowej, często zwany jako club dance.  Tańczony do muzyki HOUSE, charakteryzuje się otwartością, wolnością i improwizacją. Jeśli muzyka house bije w Twoim sercu, chcesz się czuć wolny lub po prostu dobrze się bawić i poruszać, wpadaj na zajęcia!

Napisz do Nas

dobretance@gmail.com

Zadzwoń

510 194 982 / 601 753 178

Studio Tańca DOBRE TAŃCE

Szczecin ul. Wawrzyniaka 7F

Police Hala Sportowa ul. Siedlecka 6e