Anita Leonowicz

 

Anita Leonowicz to pedagog, trener i choreograf. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła mając 10 lat, w ognisku baletowym w Policach. Następnie próbowała swoich sił w hiphopie, tańczyła również house dance, aż do momentu, w którym w jej życiu pojawił się waacking. Okazał się być miłością od pierwszego wejrzenia. Anita jest w gronie pionierów tego stylu w Polsce. Aby pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności z zakresu tańca podróżuje po całej Polsce oraz Europie, biorąc udział w lekcjach, warsztatach i szkoleniach u najlepszych tancerzy i nauczycieli na świecie. Aktywna tancerka grupy tanecznej Flashback Crew, najbardziej utytułowanej grupy streetdance ze Szczecina. Od 2020 roku pomysłodawczyni i założycielka Studia Tańca Dobre Tańce w Szczecinie i Policach, które prowadzi wraz z Krzysztofem Chamerą. Praca i działalność pod własną marką pozawala jej w nieograniczony sposób tworzyć i rozwijać street dance w Szczecinie i Policach. Działa również jako organizatorka eventów tanecznych, do których należą  m.in. zawody taneczne „Waacking Fever”.

 

Wykształcenie pedagogiczne oraz doświadczenie z pracy w szkole podstawowej sprawia, że świetnie i efektywnie pracuje z dziećmi i młodzieżą. Na swoich zajęciach tworzy wyjątkową atmosferę i łapie świetny kontakt z  podopiecznymi. Na co dzień uczy tańca w Szczecinie i Policach. Jest doświadczonym trenerem i choreografem, co potwierdzają umiejętności oraz wielokrotne wyniki prowadzonej od 5 lat grupy turniejowej Happy Feet z Polic. Pochwalić się mogą licznymi osiągnięciami znanych i renomowanych turniejów tańca takich jak Tancbuda Challenge.

 

Za najważniejsze osiągnięcia uważa widoczne postępy swoich podopiecznych, jednak sama również nieustannie się rozwija zdobywając sukcesy indywidualne oraz grupowe na zwodach rangi krajowej i międzynarodowej. Do najważniejszych może zaliczyć zwycięstwa i miejsce na podium 

  • I miejsce 5vs5 All Styles SDK Poland
  • I miejsce Waacking Open - Koszalińskie Yo 2020
  • I miejsce Eat Your Beat – Eat Your Feet 2018
  • I miejsce Me Aginst The Music – Berlin Best Dancer 2018
  • I miejsce WAACKING Drag On Ball – KIKI Edition 2018
  • I miejsce All Styles 5vs5 SDK Poland 2018
  • II miejsce WAACKING Rytm Ulicy 2018
  • III miejsce WAACKING Śląska Biba 2018
  • III miejsce Waacking - Po Polsku tańcz 2021
  • III miejsce Eat Your Beat – Eat Your Feet 2017

Napisz do Nas

dobretance@gmail.com

Zadzwoń

510 194 982 / 601 753 178

Studio Tańca DOBRE TAŃCE

Szczecin ul. Wawrzyniaka 7F

Police Hala Sportowa ul. Siedlecka 6e