młodzieżowa grupa taneczna powstała w 2021 roku prowadzona przez Pawła Zielskiego. Na co dzień trenują w Szczecinie, specjalizując się w technice tańca Hip Hop. Z otwartą głową czerpią inspiracje z innych styli streetdance: house, breaking czy popping. Posiadają już pierwsze doświadczenia turniejowe i sceniczne. Starając się dzielić i zarażać swoją pasją do tańca innych, organizują jamy freestylowe w mieście Szczecin! Jeśli twoją pasją jest taniec i szukasz ekipy, sprawdź się w Kiwi!

ZAPISZ SIĘ

SIS HIPHOP

 

zajęcia taneczne w szkole Szczecin International School . Na zajęciach dla dzieci i młodzieży przekażemy Waszym pociechom podstawowe techniki styli tanecznych streetdance, nauczymy słuchać i rozumieć muzykę, będziemy tworzyć choreografię, którą dzieci będą mogły prezentować podczas pokazów oraz zawodów. Nie zabraknie dobrej zabawy i integracji z rówieśnikami. Zapraszamy dzieci o 7 roku życia!

środa

Julia Ciszewska

Katarzyna Labuda

HIGH HEELS

 

zajęcia dla kobiet oparte na odważnych i seksownych choreografiach tańczonych na wysokich obcasach! Skierowane są dla osób, które pragną poczuć się kobieco i zmysłowo. Pomagają budować swoją pewność siebie, akceptowanie własnego ciała i odwagę w wyrażaniu siebie. Jeżeli chcesz poprawić swoją gibkość, wzmocnić mięśnie, nauczyć się poruszać z gracją i pazurem, to te zajęcia są dla Ciebie! Nie zapomnij o wygodnym stroju i szpilkach. (Na dobry początek najlepsze buty wiązane za kostkę na obcasie nie większym niż 10 cm)

CHOREO LADIES
 

to zajęcia dla wszystkich, którzy chcą doskonalić swoje taneczne umiejętności, poznać więcej kobiecych ruchów i ćwiczyć swoją pamięć choreograficzną! Wszystkie dziewczyny, które pragną poczuć się kobieco i nauczyć się nowych choreografii w

stylu LA, zapraszamy właśnie na te zajęcia. Wkładaj wygodne buty, zabieraj koleżanki i zapisz się już dziś!

Oferta dostępnych zajęć i styli tanecznych

czwartek

Wiktoria Kijewska

poniedziałek / piątek

Paweł Zielski

czwartek / piątek

Anita Leonowicz

poniedziałek / środa

Kasia Zalewska & Krzysiek Chamera

VOGUING


wywodzi się z kultur balowych Harlemu, a jego początek sięga lat 60, kiedy Afroamerykańskie środowiska LGBTQ+ opracowywały ruchy taneczne

inspirując się egipskimi 

hieroglifami oraz pozami modelek i modeli z magazynu Vogue. Ruchy ciała są kątowe, liniowe, sztywne, a performancu dodają ekstrawaganckie kostiumy i ruchy naśladujące nakładanie makijażu, czy układanie włosów. Jeśli lubisz muzykę elektroniczną, szukasz nowej formy ekspresji, inspirujesz się serialem "Pose", to Vogue jest dla Ciebie! 

 

HIPHOP

 

powstał w latach 70' na ulicach Nowego Yorku. Opierający swoje podstawy na tzw. tańcach imprezowych, czerpiący inspiracje z break dance'u oraz electric boogie. Tańczony jest do rapu i electro beatów. Na zajęciach nauczysz się kroków podstawowych oraz wykorzystywania ich podczas improwizacji oraz choreografii. Jeżeli lubisz poruszać się do hip-hop'u, te zajęcia skierowane są właśnie do Ciebie! Zapraszamy młodzież oraz dorosłych!

WAACKING
 

powstał w latach 70' w klubach w Los Angeles. Tańczony do największych i najpiękniejszych przebojów muzyki disco.  Charakteryzuje się dynamiczną pracą rąk, inspiruje się takimi stylami jak jazz, balet, tańce latynoskie oraz estetyką ruchu legendarnych postaci, takich jak Marilyn Monroe. Podczas zajęć poznasz podstawy

tego stylu, nauczysz się wykorzystywać je w trakcie improwizacji. Istotą waacking'u jest muzykalność, oryginalność i performance. Jeżeli uwielbiasz muzykę disco oraz dobrą zabawę, te zajęcia są skierowane właśnie do Ciebie!

HOUSE DANCE


styl tańca, który narodził się na przełomie lat '70/'80 w undergroundowych klubach Chicago i Nowego Jorku, swoje podstawy opiera na łączeniu i wpływach różnych styli tańca m.in. hip-hop, toprock, stepowanie, tańce latynoskie oraz afrykańskie, jazz czy capoeira. Popularność zdobywał jako "social dance" na silnie rozwijającej się scenie klubowej, często zwany jako club dance.  Tańczony do muzyki HOUSE, charakteryzuje się otwartością, wolnością i improwizacją. Jeśli muzyka house bije w Twoim sercu, chcesz się czuć wolny lub po prostu dobrze się bawić i poruszać, wpadaj na zajęcia!

Napisz do Nas

dobretance@gmail.com

Zadzwoń

510 194 982 / 601 753 178

Studio Tańca DOBRE TAŃCE

Szczecin ul. Wawrzyniaka 7F

Police Hala Sportowa ul. Siedlecka 6e

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek

Anita Leonowicz

Krzysiek Chaera

poniedziałek

Krzysiek Chamera

wtorek / czwartek

Anita Leonowicz

poniedziałek / piątek

Paweł Zielski

STREET DANCE

DZIECI I MŁODZIEŻ

 

Na zajęciach dla dzieci i młodzieży przekażemy Waszym pociechom podstawowe techniki styli street dance'owych, nauczymy słuchać i rozumieć muzykę, będziemy tworzyć formację, którą dzieci będą mogły prezentować podczas pokazów oraz zawodów. Nie zabraknie dobrej zabawy i integracji z rówieśnikami!

Zapraszamy dzieci wieku od  6 roku życia.

HIPHOP 30 + 

 

zajęcia taneczne przeznaczone dla dorosłych osób. Nastawione na ruch, zabawę i aktywne spędzenie czasu. Zajęcia taneczne prowadzone są na poziomie podstawowym, aby każdy mógł poznać tajniki tego stylu. Na zajęciach towarzyszy nam muzyka złotych czasów

 HipHopu i R'N'B. lat '90, '00,'10.

 Jeśli masz dość fitnessu, czy zumby, lubisz hiphopowe rytmy i chcesz poruszać się w inny sposób, niż dotychczas, te zajęcia są dla Ciebie!

HAPPY FEET
 

młodzieżowa zaawansowana 

grupa taneczna powstała w 2015 roku, prowadzona przez Anitę Leonowicz. Dziewczyny

 na co dzień trenują w Policach, specjalizują się w technice tanecznej waacking, czerpiąc 

inspiracje z innych formy tańca takich jak taniec współczesny, hiphop, house czy breakdance. Na swoim koncie posiadają już wiele sukcesów zdobywając najwyższe miejsca na ogólnopolskich zawodach tanecznych w kategoriach wiekowych 12-15 lat i +16 lat.

Jeśli masz doświadczenie taneczne i chcesz tańczyć w grupie turniejowej, zgłoś się do nas!

KIWI