DOBRE TAŃCE

 

Przestrzeń stworzona przez szczecińską grupę taneczą Flashback, ale też Studio Tańca pod kierownictwem Anity Leonowicz i Krzysztofa Chamery. Od wielu lat profesjonalnie zajmujemy się szeroko pojętym Street Dance'm, aktywnie budując taneczną społeczność. Nasza kadra to jedni z najlepszych nauczycieli i tancerzy w Polsce. Profesjonalni, doświadczeni, kreatywni, inspirujący, wyznaczający trendy, tworzący unikalne autorskie choreografie oraz projekty..

Co to za miejsce?

 

Dobre Tańce są miejscem, w którym trenujemy, spotykamy się, tańczymy, rozmawiamy, bawimy się, budujemy taneczną społeczność, ale też spełniamy się artystycznie, tworzymy nowe i kreatywne projekty oraz przedsięwzięcia.

Czym się zajmujemy?

 

Szkolimy i rozwijamy tancerzy w Szczecinie, Policach oraz całej Polsce. Uczestniczymy i organizujemy jedne z najważniejsze zawody, warsztaty, wydarzenia i spotkania taneczne w kraju. Proponujemy wiele możliwości tanecznego rozwoju i unikatowych styli tańca m.in. house, waacking, vogueing, hiphop czy taniec współczesny. Zajęcia dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży i dorosłych na różnym poziomie zaawansowania.

Napisz do Nas

dobretance@gmail.com

Zadzwoń

510 194 982 / 601 753 178

Studio Tańca DOBRE TAŃCE

Szczecin ul. Wawrzyniaka 7F

Police Hala Sportowa ul. Siedlecka 6e